^

ROyale

cena od 27999KČ

Dodává vysoký lesk a má jedinečné odpudivé vlastnosti vůči vodě a různým nečistotám. Tento program je zaměřený na odstranění vad a poškození laku jako jsou škrábance, rýhy, matný lak, hologramy a jiná poškození laku, která často vznikají nesprávnou údržbou nebo špatným předchozím ošetřením.

U programu Royale používáme náročnou technologii renovace laku a klademe maximální důraz na každý detail exteríéru, tím získáte dokonalý lak s hlubokým leskem, tak aby Váš vůz mohl vyniknout z každého úhlu pohledu v jedinečný skvost

 

  • renovace světel
  • korekce poškozených částí laku
  • 3-4 stupňové leštění
^

carnauba

cena od 7499KČ

Maximální ochrana laku a hluboký lesk. Základem tohoto programu je lak bez škrábanců, vad a jiného poškození, aby se docílilo nejlepšího výsledku. Tento program je ideálně navržen, aby byl exteriér vozu ochráněn v nejlepším stavu po co nejdelší dobu pomocí Swisswax vosků a následná běžná údržba byla daleko snadnější.
Vosky od swisswax Vám pomohou zvýšit intenzitu a barevnost laku a ochrání lak na dlouhé měsíce před negativními vlivy životního prostředí.

  • ruční mytí vozu, mytí disků kol (vnější)
  • dekontaminace laku od hrubých nečistot speciální hmotou
  • vyčištění a vyživení laku směsí čistících olejů
  • ruční masáž laku Concorso voskem
  • ošetření disků kol Autobahn voskem (speciální vosk na disky kol) na vnější straně
  • ošetření pneumatik, ošetření skel dlouhodobou hydrofobní ochranou

Doporučujeme aplikovat 2x-3x ročně.

NAŠE DOPOŘUČENí

Při volbě Carnauba a Royale je možnost zvolit vosk Crystal Rock nebo více vrstev vosku pro ještě lepší ochranu a větší lesklý efekt na Vašem automobilu. Vosk Crystal Rock s obsahem více než 76% čistého Grade-One karnaubského vosku, vytváří nepřehlédnutelný lesk a ochranu. Tato receptura vosku disponuje jedním z největších podílů karnaubského vosku na světě.

^

Ošetření voskem crystal Rock k programům Carnauba a Royale

cena od 3 500 Kč

^

Další každá vrstva vosku Crystal Rock

cena od 3 500 Kč

^

KAŽDÁ Další vrstva vosku Concorso (obsahuje 50 % karnaubského vosku)

cena 2 000 Kč

^

PROGRAM LEATHER SWISSVAX

cena od 2399kč

Vyčištění a konzervace, ochrana kožených částí interiéru (sedadel), čalounění dveří, přístrojové desky. Vhodné u zcela nových automobilů.bilu.

^

Program Cabrio Swissvax

cena 6000kč

Nejlepší varianta pro důkladné vyčištění a ošetření interiéru Vašeho vozu. Pro skvělý a bezpečný výsledek péče o kožený interiér je velmi nutné používat kvalitní a správné produkty a to tak aby kůže měla i po vyčištění a ošetření stejný barevný odstín a vlastnosti jako když byla nová a byli tyto důležité aspekty do budoucna udržitelné.

^

Program disky Swissvax

cena 3500kč

Kompletní profesionální vyčištění a ošetření automobilových kol včetně vnitřní strany voskem Autobahn.