fbpx

SWISSWAX

 

Nově Vám můžeme nabídnout nadstandartní péči o váš automobil. Ošetření vašeho vozu nejkvalitnější švýcarskou autokosmetikou Swisswax.
Naši zaměstnanci jsou proškoleni firmou Swissvax a jsou držiteli oficiálního certifikátu.

Swissvax, nejkvalitnější autokosmetiky na světě. SWISSVAX je jediněčně zpracovaný systém péče o automobil vyráběný ručně ve Švýcarsku a navržený tak aby byl tou nejkvalitnější produktovou řadou autokosmetiky na světě. Od roku 1930 vyvíjí rodina Anwarder systém který se skládá ze dvou hlavních součástí: čistícího oleje před voskováním, který připravý a oživí povrch, následovaného voskem dle vašeho výběru.

Esenciální oleje z avokáda, vanilky, kokosu, pomerančů, ořechů, banánu které naleznete ve Swissvax voscích vytváří úžasně aromatickou vůni, v kombinaci s vysokým obsahem čistého karnaubského vosku, což je nejčistší, nejtvrdší a nejprůhlednější přírodní vosk na světě. Tyto exkluzivní přípravky se velmi snadno aplikují a nezanechávají žádné bílé zbytky vosku na gumách nebo hranách karoserie. Zatímco běžné vosky na auta obsahují cca 3% až 5 % karnaubského vosku, obsahují receptury Swissvax 30% až 76%. Jednoduše řečeno zde neexistují žádné kompromisy, když dojde na snahu získat ten nejdokonalejší vosk a systém péče o automobil.

Není proto divu, že produkty Swisswax si oblíbili takový výrobci automobilů jako Rolls-Royce Motorcars, Mercedes-Benz Classic, Spyker Cars, Automobili Lamborghini a Automobiles Bugatti, kteří je prodávají pod svou značkou. Každý SWISSVAX produkt se do dnešní doby vyrábí v továrně na laky a barvy rodiny Anwanderových výhradně ručně a plní se dóza po dóze, to proto, že vysoce kvalitní a komplexní receptury nepřipouštějí průmyslovou výrobu.

Naše doporučení:

U programů Carnauba a Royale je možnost zvolit vosk Crystal Rock nebo více vrstev vosku pro ještě lepší ochranu a větší lesklý efekt na Vašem automobilu. Vosk Crystal Rock s obsahem více než 76% čistého Grade-One karnaubského vosku, vytváří nepřehlédnutelný lesk a ochranu. Tato receptura vosku disponuje jedním z největších podílů karnaubského vosku na světě.

Ošetření voskem crystal Rock k programům Carnauba a Royale – 3 500 Kč.
Další každá vrstva vosku Concorso (obsahuje 50 % karnaubského vosku) – 2 000 Kč.
Další každá vrstva vosku Crystal Rock – 3 500 Kč.

Doporučujeme 2-3 vrstvy vosku, tím získáte nedostižný lesk a maximální ochranu s vodoodpuzujícím efektem na Vašem automobilu.

Ceny a programy Swisswax

Program Carnauba Swisswax – 1 den

Maximální ochrana laku a hluboký lesk. Základem tohoto programu je lak bez škrábanců, vad a jiného poškození, aby se docílilo nejlepšího výsledku. Tento program je ideálně navržen, aby byl exteriér vozu ochráněn v nejlepším stavu po co nejdelší dobu pomocí Swisswax vosků a následná běžná údržba byla daleko snadnější. Vosky od swisswax Vám pomohou zvýšit intenzitu a barevnost laku a ochrání lak na dlouhé měsíce před negativními vlivy životního prostředí.

Doporučujeme aplikovat 2x-3x ročně.

  • ruční mytí vozu, mytí disků kol (vnější)
  • dekontaminace laku od hrubých nečistot speciální hmotou
  • vyčištění a vyživení laku směsí čistících olejů
  • ruční masáž laku Concorso voskem
  • ošetření disků kol Autobahn voskem (speciální vosk na disky kol) na vnější straně
  • ošetření pneumatik, ošetření skel dlouhodobou hydrofobní ochranou

vozy SUV příplatek 10% ceny

Program Interier Swisswax – 1 den

Nejlepší varianta pro důkladné vyčištění a ošetření interiéru Vašeho vozu. Pro skvělý a bezpečný výsledek péče o kožený interiér je velmi nutné používat kvalitní a správné produkty a to tak aby kůže měla i po vyčištění a ošetření stejný barevný odstín a vlastnosti jako když byla nová a byli tyto důležité aspekty do budoucna udržitelné.

Pomocí přístroje na stlačený vzduch nebo extraktoru se odstraní nečistoty, skvrny na textiliích, kobercích a celého čalounění interiéru.

Plast a guma:
Veškeré plastové a gumové části jsou vyčištěny a následně ošetřeny, aby se zachoval originální vzhled a vlastnosti těchto materiálů.

Dřevo:
Dřevěné doplňky v interiéru vyžadují zvláštní péči, pro dlouhodobou ochranu a jemný lesk jsou důkladně vyčištěny a následně ošetřeny speciálním voskem, aby zazářili při pohledu do perfektně vyčištěného interiéru Vašeho automobilu.

vozy SUV příplatek 10% ceny

Program Leather Swisswax

Vyčištění a konzervace, ochrana kožených částí interiéru (sedadel), čalounění dveří, přístrojové desky. Vhodné u zcela nových automobilů.

vozy SUV příplatek 10% ceny

Program Cabrio Swisswax 1 den

Vyčištění střechy, odstranění nečistot, ošetření a následná dlouhodobá impregnace Lotos Protectant.

vozy SUV příplatek 10% ceny

Program disky Swisswax

Kompletní profesionální vyčištění a ošetření automobilových kol včetně vnitřní strany voskem Autobahn.

vozy SUV příplatek 10% ceny

Program Royale Swisswax – 2-3 dny

Tento program je zaměřený na odstranění vad a poškození laku jako jspu škrábance, rýhy, matný lak, hologramy a jiná poškození laku, která často vznikají nesprávnou údržbou nebo špatným předchozím ošetřením. U programu Royale používáme náročnou technologii renovace laku a klademe maximální důraz na každý detail exteríéru, tím získáte dokonalý lak s hlubokým leskem, tak aby Váš vůz mohl vyniknout z každého úhlu pohledu v jedinečný skvost.

Obsahuje:

  • renovace laku
  • 3-4 stupňové leštění
  • korekce poškozených částí laku

vozy SUV příplatek 10% ceny

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%

PRO INFO VOLEJTE