Co je to Detailing

Slovo detailing je odvozeno od slova detail a proto víme, že to asi bude činnost, která se bude zabývat něčím do úplného detailu. Detailing rozhodně není vše co je spojené s mytím nebo čištěním vozu. „Detailing by mělo být důkladné umytí a vyčištění automobilu, a to jak v interiéru tak i v exteriéru, aby se dosáhlo dokonalé čistoty a lesku v každém detailu.“ Teoreticky je jedno jestli použijete autokosmetiku za desítky tisíc, nebo za pár tisíc, (velké firmy mají zkušenosti a jejich produkty jsou léty ověřeny v praxi). Ale vše musíte dělat důkladně a snažit se vyčistit opravdu vše. Pokud tedy chcete mít svůj vůz opravdu vyčištěný, budete mu muset věnovat trochu více než jen pár hodin v sobotu odpoledne.

Vzhledem k tomu, že času nemá nikdo na rozdávání je ideální využít služeb některé firmy nebo jednotlivce kteří se touto činností zabývají. Pokud tedy chcete mít krásný čistý vůz ať už pro svoje vlastní potešení nebo protože ho prodáváte, máte obchodní cestu, svatbu apod.neváhejte se na nás obrátit.

Naši zaměstnanci jsou držiteli certifikátů a osvědčení od  nejznámějších výrobců autokosmetiky.

Na našich stránkách najdete široký rozsah služeb pro každého. Základem je 5 programů ručního mytí kde se o váš vůz postaríme s náležitou péčí. Pokud potřebuje váš vůz další služby není to problém. Ať už se jedná o odstranění asfaltu, zvířecích chlupů od vašich mazlíčků nebo kompletní tepování interiéru.

Nabízíme samozřejmě strojní leštění laku a to v několika stupních od zvýšení lesku až po korekci nebo vícekrokovou renovaci laku. Strojním leštěním laku dokážeme odstranit jemné škrábance a nedostatky laku. Takže váš vůz bude opět jako nový. Po strojním leštění, korekci nebo renovaci laku přichází na řadu ošetření laku a to buď formou voskování nebo moderní technologií keramické ochrany laku.

Používáme pouze kvalitní a léty ověřené vosky předních světových výrobců autokosmetiky jako jsou např. americká firma Meguiar’s nebo švýcarský Swisswax. Vosky neobsahují žádná brusiva a lze je proto bez obav a pravidelně používat na všech lacích, zvláště na nových vozidlech jako dodatečnou ochranu.

Jednokrokové zvýšení lesku laku

  • Odstranění asfaltu, pryskyřice, poletové rzi
  • Čištění laku a jeho dekontaminace speciální hmotou
  • Odmaštění, vyleštění laku (odstranění jemných škrábanců a hologramů)

 

 

Dvoukroková korekce laku

  • Odstranění asfaltu, pryskyřice, poletové rzi
  • Hloubkové čištění laku + dekontaminace speciální hmotou
  • Odmaštění, regenerace laku 2 krokovým leštěním (odstranění škrábanců a hologramů).

 

Vícekroková renovace laku

  • Odstranění asfaltu, pryskyřice, poletové rzi.
  • Hloubkové čištění laku + dekontaminace speciální hmotou.
  • Odmaštění, regenerace laku až 5-ti krokovým leštěním (odstranění všech nedostatků laku).

 

Na ochranu laku můžeme také doporučit nejmodernější technologii nanokompozitní keramické ochrany laku vyvinuté firmou Gtechniq. Keramická ochrana laku umožnuje ochranu laku až na 9 let, momentálně je to nejsilnější ochrana na trhu. Z důvodu velice silné chemické reakce přípravku s lakovaným povrchem, tuto službu mohou poskytovat pouze zaškolení profesionálové z akreditované sítě detailingových center Gtechniq.V případě nesprávné aplikace je možné odstranění pouze vybroušením.

Aplikace dodá laku zrcadlově lesklý a kluzký povrch. Gtechniq Crystal Serum se vyznačuje vysokou 10H tvrdostí vrchní vrstvy společně s flexibilní základovou vrstvou o tvrdosti 7H. Touto dvojitou technologií poskytuje lepší ochranu proti škrábancům oproti jiným ochranám s pouhou jednotnou tvrdostí 9H. Po nanesení se na povrchu vytvoří hrubá vrstva, která velice dobře znižuje zašedlost povrchu a zvyšuje lesk.

Tímto ale naše služby nekončí, najdete u nás například službu na vyčištění střech kabrioletů, kde se zaměřujeme na vyčištění a vytvoření ochranné bariéry proti UV záření, kyselým dešťům, skvrnám, ptačímu trusu atd.

Máte kožený interiér ve svém voze ? Neváhejte se u nás zastavit na kopletní vyčištění, renovaci a imgregnaci koženého interiéru automobilu.Po našem programu disky bude údržba disků pro vás jednoduchá. A vaše disky budou zářit zase jako nové  a je jedno zda jsou lakované nebo chromové.

V neposlední řadě se postaráme i váš výhled z vozu, ano i vaše skla si zasluhují pozornost. Vyčištění a obnovení průzračnosti spolu s e zlepšením průhledu v případě deště činí vaši jízdu bezpečnější.

PRO INFO VOLEJTE